Beje shfarojen e Bubashfabave

Kërkohet me qera nga: albani 24 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Me gel Maxfaorce prodhim i Bayerni i çertifikuar ekologjike, tretmani zgjat 15-20 minuta pa pasur nevoje të levizni as gjë nga banesa e juaj dhe askush të largohet nga shtepia se nuk hudhim as një lloje helmi apo pestcidi në shtepi gartojm në shfarosjne e bubashvabave efikastetit i gelit është 2 vjeqar vendosen stacionet karemi dhe gel kunder bubave gel profesional prodhim amerikan Maxforce ne si kompani ndaj klientit japim garcion 100 ditë, qmimi i arsyshem te jetojme paster 044-344-944 gjithashtu bojme edhe shfarosjen e të gjitha inseketeve tjera shtëpiake dhe të minjëve, bojme dezinfektimin , dezinsektimin, deratizimin per te gjitha objektet çerdhe spitale shkolla restorante dyqane ushqimore mulli fura etj ku dhe leshojm vërtetimi e kerkuar per inspektoret sanitar..
Web faqe https://www.facebook.com/pages/Bubashvaba-Dezinfektim/149581735097048

044344944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim