Cmimi deri ne 180

Kërkohet me qera nga: Niti 29 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi qift dhe kerkojm banes me qera ne Prishtine ne lagjet Ulpiana , Qafa ,Sllovenia sporti etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim