Kërkjom banesë me qera në lagjen Ulpiana

Kërkohet me qera nga: Dardan 09 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkojmë banesë me qera në lagjen ulpiana jemi student të mjekësisë ,banesa të ketë kushte të favorshme dhe me çmim të arsyeshëm .

Të interesuarit mundë të mi dërgojnë fotot dhe përshkrimin në.emajlin : hoxha_dardan@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim