Kërkojë banesë me qira për zyrë

Kërkohet me qera nga: Zgjim 08 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BANESA TË JETË NDËRMJET KATIT I-III
KONTRATA DO TË JETË AFATGJATE, AJO DO TË PËRDORET PËR ZYRE DHE DUHET TË JETË E PAMOBILUAR
NUMRI KONTAKTUES : 049 62 1234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim