Kërkoj apartment - Zyre

Kërkohet me qera nga: Bekim 22 Tet 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj zyre me qera ne rruget : Garibaldi , Luan Haradinaj , apo edhe ne Shesh
Zyrja duhet te kete minimum 60 meter katror , maximum 90 meter katror
Zyrja kerkohet per afat te gjat dhe mundesisht te jet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim