KERKOJ BAN ME QERA PER FAMIL NE ULPIANE DHE DAR..

Kërkohet me qera nga: Search Estate - Meda 03 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera ne lagjet Dardani dhe Ulpiane per familjar. Banesa duhet te jete e mobiluar ne kushte normale, qmimi te jete nga 250-300 Euro; banesa duhet te kete kete renditje;

a.- sallon
b.-kuzhine
c.-1ose2dhoma gjumi
d.-banjo


Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob:
044 723 194
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim