KERKOJ BANES / SHTEPI ME QERA (FAMILJAR)

Kërkohet me qera nga: Ardian 29 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam familjar dhe kerkoj banes me qera ne lagjen, Ulpiana, Rruga B, Bregu i Diellit (Mati 1), banesat e Royalit afer QKUK si dhe ne afersi te ketyre lokacioneve.
Banesa te jete me dy dhoma gjumi dhe dhom,e dite, deri ne katin e tret, cmimi deri ne 200 euro per afat te gjate dy vite minimum, me mundesi vazhdimi.
Banesa preferohet te jet e pa mobiluar, vetem me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim