KERKOJ BANES ME QERA PER FAMILJAR NE ULPIANE DHE..

Kërkohet me qera nga: Dugi Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera ne lagjet Dardani dhe Ulpiane per familjar. Banesa duhet te jete e mobiluar ne kushte normale, qmimi te jete nga 250-300 Euro; banesa duhet te kete kete renditje;

a.- sallon
b.-kuzhine
c.-1ose2dhoma gjumi
d.-banjo


Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
044 433 667
049 452 252

+383 44 433 667 viber
e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim