KERKOJ BANES ME QIRA NE KALABRI

Kërkohet me qera nga: labi 10 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qira ne lagjen Kalabria (emshir) banesa te jet e mobiluar dhe me qmim te arsyshem jam familjar nuk jemi studenta dhe me intereson ta marr per afat tgjat. viber +38649757755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim