KERKOJ BANESA

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Agjensioni Unniversal 20 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BEJM NDERMJETSIMIN
NE SHITJE DHE QERADHANJE TE:
SHTEPIVE
BANESAVE
DYQANEVE
OBJEKTEVE AFARISTE
DEPOVE
TROJEVE
VETURAVE
MOTORRAVE
ETJ

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => https://www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => https://www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim