KERKOJ BANESA ME QIRA NE EMSHIR PER FAMILJAR

Kërkohet me qera nga: Dugi Sot 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj me qira banese me mobilje ne lagjen Kalabria (ish-Emshir) per familjare dhe studenta/e.
Banesat duhet te kete kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-1 ose 2 dhoma te gjumit
d.-banjo
e.terasen

Cmimi te jete nga 230 deri ne 280 euro

Kuadratura preferohet te jete nga 60 deri ne 90 metra katrore.


Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
044 433 667

viber +383 44 43 667


e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim