KERKOJ BANESA PER STUDENT/E

Kërkohet me qera nga: arber Sot 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
UrGJENT KERKOJ BANESA NE LAGJE TE NDRYSHME TE QYTETIT VETEM PER STUDENT/E , VENDOSJA MBRENDA DITES,

KONTAKT_VIBER_vesa

045 641 794 DHE 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim