KERKOJ BANESE ME QIRA MODERNE NE DRAGODAN

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: DRENI Sot 08:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese luksoze ne lagjen Arberia ish Dragodan luksoze me dy dhoma gjumi,2 banjo,sallon kuzhine, dhe garazhd,,Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim