KERKOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT

Kërkohet me qera nga: "SearchEstate" - Dugi Dje 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne lagjen Lagjen Bregu i Diellit, per kohe te gjate,
banesea duhet te plotesoj te gjithe elementett normale per jetese dhe te kete psh kete renditje;

sallon me kuzhine
nje apo dy dhoma te gjumit
banjo
koridore

Cmimi nga 200 deri ne 250 euro..

Mund te na therrisini ne keta numra kontakti:

mob: 044 433 667

Viber +383 44 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim