KERKOJ BANESE ME QERA NE PRISHTINE, PER ZYRE

Kërkohet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ BANESA ME QERA NE PRISHTINE PER ZYRE

BANESA DUHET TE JETE ME KUSHTE TE MIRA.

PER ME SHUME KONTAKTONI AGJENSIONIN PROFERSIONAL PER PATUNDSHMERI "M.M Prishtina" ME SHPEJTESI DHE KORREKTESI KRYEJM SHERBIME PER JU.

NUMRAT E TELEFONIT: 044/799-348
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim