KERKOJ BANESE ME QERA TE GJINDET NE VEND TE QETE

Kërkohet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ BANESA ME QERA NE PRISHTINE PER:
-NDERKOMBTAR
-FAMILIAR
-QIFT
-STUDENT/E
BANESA DUHET TE JETE ME KUSHTE TE MIRA TE BANIMIT.
PER ME SHUME KONTAKTONI AGJENSIONIN PROFERSIONAL PER PATUNDSHMERI "M.M Prishtina" ME SHPEJTESI DHE KORREKTESI KRYEJM SHERBIME PER JU.

NUMRAT E TELEFONIT: 044/799-348
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim