KERKOJ BANESE ME QIRA NE ULPIANE^

Kërkohet me qera nga: "SearchEstate" - Dugi Sot 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoja banese me qera ne lagjen Ulpiana per nje qift per kohe te gjate,
Banesea duhet te plotesoj kushtet elementare per jetese dhe te kete kete renditje;

sallon me kuzhine
nje dhoma te gjumit
banjo
koridore

Mund te na therrisini ne keta numra:
044 433 667

Viber +383 44 433 667

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim