KERKOJ BANESE PER FAMILJARE TE KOMUNA E RE

Kërkohet me qera nga: "SearchEstate"- Dugi 26 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira ne lagjen Arberia (ish-Dragan) me konkretisht tek Komuna e Re. Banesa duhet te jete e mobiluar ne teresi, te kete 80-85mk dhe te kete kete renditje;

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-2 dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
ballkon (terac)

Banesa kerkohet per kohe te gjate qendrimi.. . .

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

e-mail: search-agency@live.com
+37744 433 667 tel dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim