KERKOJE BANESE ME QIRA NE DRAGODAN ^

Kërkohet me qera nga: Meda Sot 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banesen me qera ne lagjen Arberia-Dragodan per familjar dhe studenta te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- dhoma e gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore
Cmimi i preferuar prej 200-300 euro


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667

+38344433667

e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim