KERKOJMË BANESA ME QERA NË PRISHTINË

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: iShqipe agency 15 Qer 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojmë urgjentisht Banesa,Shtëpi dhe Gasonjerka me Qera në të gjitha Lagjët me Qmim deri në 250€.
Banesat duhët më qenë të mobiluara me I ose II Dhoma Gjumi.
Gjithashtu Kerkojmë Banesa,Gasonjerka dhe Shtëpi më Qira edhe në Fushë Kosovë Me qmim deri në 180E
Ju MirëPresim në Bashkëpunim!
044 199 309
049 705 464
Viber: +38649 705 464
E-Mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha Ofertat qe i kemi në dispozicion mundëni ti Shikoni edhe në linkun në"Merrjep" dhe në Faqën tonë të Facebookit:
''Komunitet'' Agjensioni për Patundshmëri iShqipe

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim