KERKOJME Banese URGJENT Me QERA Per Nje Qifte

Kërkohet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 05:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra per Patundshmeri "ACCESS" kerkojme urgjent banes per nje qifte ne Ulpian po ben edhe ne Dardani, Qender ose Kalabri (Emshir), banesa duhet te jet e mobiluar dhe duhet te i plotsoje kushtet mesatare per banim.
Banesa kerkohet per afat te gjat banimi sepse punojne edhe burri edhe gruja, dhe duhet te ket, dhomen e dites dhomen e gjumit, banjon, e preferohet me pas edhe terasen Ballkanin.

Mund te na kontaktoni:
045/ 622 330
049/ 622 330
038/ 622 330
e-mail:
burim.access@gmail.com
Per me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim