KERKOJME BANES me QIRA ne QAFE dhe DRAGODAN

Kërkohet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra per Sherbime Juridike dhe Patundshmeri "ACCESS" kerkon banes me qira ne Dragodan dhe te Qafa, banesat kerkohen per nderkombtare dhe Familjar, te madhesive te ndryshme, Zyra jone gjendet ne Hyrje te Dragodanit ne Objektin e Pandores.

Banesat qe leshoen per mes zyres tone leshohen me kontrata per afat te gjate.

Zyra "ACCESS" i garantone pronaret qe jave leshone banesat, se po qe se ndodhe Qiramarresit me i liru banesat parakohes se kontrajtuar, provizioni do te ju kthehet mbrapa pronareve, dukej e pjestuar kohen qe Qiramarresi e ka leshuar banesen para skadimit te Kontrates.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim