KERKOJME BANESME QIRA NE DRAGODAN-ARBERI

Kërkohet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra për patundshmëri “ ACCESS” kërkon banesa për qira ne Qendër, dhe në lagjet tjera si: Ulpian, Dardani, Bregu i Dillit, Kalabri, Lagjeja e Spitalit dhe Arbëri.
Banesat mund të jene të metrazheve (madhësive) të ndryshme dhe duhet te jene nga kati përdhes deri ne katin e 4, ose me lifte edhe ne katet e larta.
Për klientët që leshojen me Qira dhe marrin me Qira banesa për mes kompanisë tonë perpiqem se mos te kane problem sa i perkeq Qiradhenjes sepse Kontrat e Qiras perpilohen nga Avokati i kompanisë tone.

Zyra “ACCESS” është kompani Liderë në Shitblerje dhe Qiradhenje të Patundshmërive (në veçanti banesave, e ato i ofrojem në çdo pjesë të Prishtinës) dhe Shërbime Juridike më stafe profesionale.
Më ne mund të shitni, leshoni me qira dhe të bleni apo merrni me qira banesën tuaj në çdo pjesë të Prishtinë, Letë dhe Sigurt 100 %.

Zyra “ACCESS 1” gjendet me lokacion ne lagjen Dardani, Rr. Kroi i Bardh, Zyra Nr. 103, nen posten Kryesor .

Zyra “ACCESS 2” në Rr. Luan Haradinaj, Hy. 84, nr. 9 kati i 2 afër Newbornit.

Për palët e interesuara për blerje ose shitje, banesat tona mund t'i vizitoni në këtë web: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:045/49 622 330
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim