KERLOJ BANES ME QIRA LAGJE SPITALIT

Kërkohet me qera nga: visar 31 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ BANES ME QIRA LAGJE SPITALIT BANESA TE JET E MOBILUAR DHE TE KET DY DHOMA GJUMI BANESA DUHET TE JET LAGJE SPITALIT MATI 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim