Kerkohet Banese me qira .

Kërkohet me qera nga: Esenca Agjencion 27 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkojmë Banesa me qira urgjent në këto lagje ,
Ulpianë Dardani,Qendër ,Dodona Tophane, ,Arberia 123 ,Emshir e të tjera .
Gjithashtu edhe në lagjen e juaj mund të kemi kërkesa për marrje të banesës me qira , e që mund t'ia propozojmë klientëve tanë që kërkojne të marrin banesë me qira.

Ju lutemi shkruani permasat e Banesës qe posedoni per qira, dhe na dergoni ne email,ose ne viber .
kaq thjeshtë dhe ne ju thërrasim .

Esenca Agjencion

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim