Kerkohet banes me qira

Kërkohet me qera nga: Festim Lajqi 24 Jan 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkohet banes me qira ne lagjen e spitalit per familjar dhe per qifte ne lagjet e prishtines per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit
# 049172245
viber +38649172245

Agjensioni Per Patundshmeri "TOKA"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim