Kerkoj Banes Shtepia Lokal me Qira ne Keto Lagje

Kërkohet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 14 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa dhe Shtepia me Qira ne Keto Lagje

- Dardani
- Bregu Diellit
- Emshir
- Kalabri
- Qafa
- Sllovenia Sportit
- Ulpian
- Lagje Spitalit
- Te Parku i Qytetit
- Shk.F. Elena Gjika
- Teatri Dodona
- Aktash
- 4 Llullat
- Lagje Muhaxherve
- Dragodan
- Pejton
- Qender
- Tophane

- Banesat kerkohen për:

- Banim
- Zyre
- Me mobile
- Pa mobile

- Qdo banes-shtepi leshohet me depozit.

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim