Kerkoj Banes me qera

Kërkohet me qera nga: Egzon 10 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam Student dhe kerkoj banes urgjent ne dardani , emshir ose lakrishte

Nga janari deri ne qershor , mund te kontaktoni edhe ne viber .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim