Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Kërkohet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Dhj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Banesa me Qira ne Kalabri dhe Emshir

Renditjet:

- 1 deri 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Banesat kerkohen per familjar

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim