Kerkoj Banese me Qira

Kërkohet me qera nga: Ilir 08 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira ne breg te dielli te Sh. F. Ismail Qemaili, permbi konviktet e studenteve. Banesa duhet te kete 3 dhoma kuzhune dhe banjo + WC.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim