Kerkoj Banese me qera

Kërkohet me qera nga: Edin 15 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi tre studenta, dhe kerkojme nje banese me qera 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim