Kerkoj Banese me qira per Nderkombetar

Kërkohet me qera nga: arber Dje 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ banesen me qera ne QENDER te afert nuk dmth vetem ne qender perNderkombetar te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- nje ose dy dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore

Ju lutem na kontaktoni në këta numra:
mob ose viber
045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim