Kerkoj Banese ne Lagjen Dardani

Kërkohet me qera nga: arber Dje 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoja banese me qera ne lagjen Dardani per nje familjare per kohe te gjate,
Banese duhet te plotesoj kushtet elementare per jetese dhe te kete kete renditje;

Sallon me kuzhine
nje dhoma te gjumit
banjo,Ballkon
koridore

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim