Kerkoj Banese ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: beli 22 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam nje punonjes ne Prishtine njekohesisht dhe studioj.
Per shkak te angazhimeve dhe puneve, me nevojitet nje papafingo (banese ) e vogel me qera.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim