Kerkoj Banese

Kërkohet me qera nga: Krist.Sh 29 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj dhom me qera, 1 dhomshe, sa ma afer fakultetev, Dhe ti ket te gjitha kushtet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim