Kerkoj Garsonjere me Qera

Kërkohet me qera nga: skender 21 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam student dhe Kerkoj urgjentisht garsonjere me qera , me çmim te volitshem , me banim afatgjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim