Kerkoj banes me qera (garsoneir)

Kërkohet me qera nga: Banesa 15 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet banese me qera(garsonier) ne lagjen bregu i diellit dhe mati 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim