Kerkoj banes me qera Urgjent

Kërkohet me qera nga: Partners.RealEstate - PR 29 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera , te mobiluar per nje familje 3 antarshe . Banesa duhet te ket 2 dhoma gjumi sallon kuzhin .
Lokacioni . B.diellit . Mat1 . Lagje Spitalit
Mahall muhagjerve , Qender ,, Prishtine
Kontrata afatgjate . Familja esht e kulturuar
dhe te diciplinuar .
Nese keni banes per qera ju lutem na kontaktoni ne tel - viber - whuts up
+386 49 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim