Kerkoj banes me qera me nxemje te qytetit

Kërkohet me qera nga: beqqa 12 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qira me nxemje te qytetit
te jet ne emshir afer ubetes
preferohet objektet e nartellit exds ose te dardha
te jet me nje dhom gjumi sallon me kuzhin dhe banjo dhe ballkon
qmimi deri ne 250 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim