Kerkoj banes me qera per afat te gjat

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: agjencioni Partners - PR 27 Shk 05:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj banes me qira per nje qift te punesuar . banesa duhet jet komplet e mobiluar me standard bashkohor .
afata e kontrates esht 1 vjet me mundesi vazhdimi .

Lokacioni . Mat1 - rruga B - Lagje Spitalit - B,Diellit etj

nese posedoni ket ofert ju lutem na kontaktoni ne tel ose viber dergoni te dhenat e baneses lokacionin renditjen dhe qmimin . ose ne vim tek ju .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim