Kerkoj banes me qera urgjent

Kërkohet me qera nga: Partners.RealEstate - PR 07 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm banes me qera per nje familje te Punesuar
3 anetarshe . Banesa duhet te jet komplet e mobiluar … te ket sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi .
lokacioni . qender . sllovenia sport . breg diellit , mat . lagje spitalit etj .
kontrata afat gjate
Nese posedoni banes per qera mund të na kontaktoni prej ores 09:00 - 20:00
tel dhe viber 049 233 531 -- tel- 044 233 531
e-mail adresa : partners_realestate@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim