Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Besi 21 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera, ne lagjen Ulpiana ose Dardani !!! Jemi punetor ketu ne Prishtine, dhe mendojme ta marrim banesen per afat te gjate qendrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim