Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Qlirim 30 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banesë me qera per 1 qift, te slovenia sporti ,aktash,qender.Banesa te jete me nje dhome gjumi ndaras,kuzhine,te jet e mobiluar dhe te kete ndriqim. Cmini deri ne 220.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim