Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Partners.RealEstate - PR 04 Mar 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qera te mobiluar me mobile te mira . Sallon kuzhin 2 dhoma gjumi . Per afat te gjat . Pagesa deri ne 300 euro . Ne Breg Diellit , Mat , Lagje Spitalit . Dhe afer Qendres .

Nese posedoni banes per qera lajmroni ne agjencionin tone Partners
Tel ose viber 049233531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim