Kerkoj banes me qira

Kërkohet me qera nga: muhamer 05 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj baes me qira urgjentisht se jam ne rug edhe ate komuna e sociali a pagujn deri 150 euro tvogel te shtruar me mobilje tv e nxemje dhe pak en amvisrie e shporet elektrik muajin ju lutem per hit te otit shpejtoni me ndihni jam jetim i mqwsonis i i lindur ne prishtin jam ne rug i semur skam as ilace as para komuna e sociali e pagujn kam dokument
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim