Kerkoj banes ne fush.k dhe pr

Kërkohet me qera nga: roni 18 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkij banes ne fushkosov dhe prishtin gasonjere ose. Shtepi vetem tjet lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim