Kerkoj banes per Perkujdesje

Kërkohet me qera nga: Leo 07 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes per Perkujdesje... ne prishtine dhe i paguaj te gjitha shpenzimet qe vin rreth baneses...

Per cdo kontakt shkruani ne Email... ju kthehet brenda pak kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim