Kerkoj banes

Kërkohet me qera nga: jeton 25 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoj banes qe leshohet me qera dhe te paguhet me vetur ..
Bmw 730 D viti 2004 e pa doganuar ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim