Kerkoj banese, ne lagjen Emshir, per familjar

Kërkohet me qera nga: Besmir 23 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese ne lagjen Emshir, per familjar.

Banesa duhet te kete, sallon, kuzhine , dhe dy dhoma te gjumit. Mund te paguaj deri 220 euro, per arsye qendrimi afatgjate!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim