Kerkoj banese, shtepi me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Ga 18 Gsh 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj shtepi me qera e cila duhet te kete dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin dhe ti plotesoj kushtet e nevojshme .Shtepia mundessiht te jete na Kondren e e trimave po edhe ne lagje te tjera jemi FAMILJAR per kohe te gjate mundeesisht qmimi 100euro kontaktoni ne nr 045 570 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim